Gizlilik Politikası

www.smartinspector.com.tr SMART INSPECTOR EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ (Smart İnspector)

ait ürün ve hizmetler ile sektöre ait mevzuat  bilgilerinin sunulduğu bir internet sitesidir.

Site sayfalarını, ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal raporlarımızı okuyabilir, kariyer fırsatları ve diğer katma değeri olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kullanıcıların, aksi Smart Inspector  tarafından öngörülmedikçe, site sayfalarını ya da site içeriğini kullanarak ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam, ilan yapma ve benzeri girişimlerde bulunma, ticaret yapma hakkı yoktur. Bu şekilde faaliyetlerin tespit edilmesi halinde Smart Inspector   işlemi yapanlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Sitenin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, performans kaybı, kesinti, bilgi naklinde gecikme, hat ve/veya sistem arızası veya bulaşabilecek bilgisayar virüsü dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, doğrudan veya dolaylı zarar ve ziyan yaratabilecek durumlardan, önceden haber verilmiş olunsa bile  Smart Inspector ‘ün sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu sitede diğer kişi veya kurum / kuruluşlara ait İnternet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu bağlantılar yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, erişilmesi durumunda ilgili sitelerin gizlilik ve kullanım koşulları geçerlidir.

Smart Inspector  başka internet sitelerinden ya da bağlantılı sitelerden aktarılan bilgilerin, iletişimin, ticari elektronik iletilerin veya link verilen, bilgi verilen diğer internet sitelerinin doğruluğunu ve güvenilirliğini taahhüt etmemekte ve hiçbir hukuki sorumluluk üstlenmemektedir. Bağlantı verilen sitelerin kullanımından, bu sitelerde sunulan içerik ve nitelikten, servis kalitesinden veya üçüncü taraf sitelerdeki bağlantılardan dolayı oluşabilecek hiçbir kayıp veya zarardan Smart Inspector   sorumlu değildir.

İnternet sitemizi kimliğinizi belirtmeksizin veya herhangi bir bilgi girişi yapmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak site üzerinden sunulan bazı hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bilgi girişi yapmanız gerekebilir. Bu yolla elde edilen veya işlenen bilgileriniz gizlilik politikamıza uygun olarak korunmaktadır.

Sitenin içerdiği tüm telif hakları, tescilli marka, patent, ve diğer mülkiyet hakları Smart Inspector’e aittir. Özel olarak belitilmediği sürece burada yazılı koşullar kullanıcılara bunları kullanma ya da bunlar üzerinde herhangi bir tasarrufta bulunma hakkı vermez.

Site içerisindeki bilgi, belge ve dokümanlar çevrimiçi sistemde görüntülenmesi haricinde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz, içeriği değiştirilemez.

Herhangi bir kişi veya kuruluş, önceden izin almadıkça bu sitenin belli bir kısmını başka bir sitede kullanamaz, başka bir siteden bağlantı veremez veya başka siteler üzerinden Smart Inspector   sitesindeki içeriği çerçeveleyerek sunamaz.

Site güvenliğini ve kullanım koşullarını, ihlal veya ihlale teşebbüs etmek yasaktır. Bu tarz ihlaller yargıya taşınabilir, hukuki ve cezai işlem taleplerinde bulunulabilir. Bu tür eylemlerin gerçekleştirildiğinin tespit edilmesi halinde UGM  tüm yasal hakları saklı kalmak kaydıyla ilgili kişi veya kullanıcıların siteye erişimi engellenebilir ve varsa üyelikleri iptal edilebilir.